Strona główna

CERTYFIKAT
ISO 9001:2015

iso

Drukarki do etykiet tekstylnych


novexx-solutions_logo-1-nowe

Druk termotransferowy to metoda gwarantująca trwały, precyzyjny i wydajny wydruk informacji na etykietach tekstylnych (etykiety odzieżowe, wszywki informacyjne, metki z przepisami prania).

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne drukarki termotransferowe zarówno na potrzeby druku nisko-, średnio- lub wysokonakładowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, firma Avere jest w stanie zaproponować urządzenia sprawdzone, wydajne, z pełnym dostępem do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Potrzebujesz prostego, ale oszczędnego rozwiązania do druku standardowych wszywek? Szukasz wszechstronnego urządzenia, które precyzyjnie drukuje na wielu materiałach? Potrzebujesz drukarki do etykiet o niestandardowych szerokościach? A może poszukujesz wydajnego rozwiązania do druku dwukolorowego lub dwustronnego? Nie ma problemu. Nasze drukarki posiadają ogromne możliwości konfiguracji i rozbudowy, a nasi handlowcy doradzą Ci, jaki model wybrać w zależności od wymaganej funkcjonalności i wielkości produkcji.

Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą materiałów eksploatacyjnych tutaj.

Avery Dennison Snap 500

Wielogłowicowa drukarka do etykiet tekstylnych

Avery Dennison Snap 700

Do etykiet tekstylnych, kartonowych i samoprzylepnych

Novexx XLP514 TCS

Do niskonakładowego druku wszywek w stos

2024 © Strona główna | Materiały i drukarki do druku termotransferowego, wszywki, metki i folie barwiące, łączniki plastikowe (ości, żyłki, wąsy, pętle zapinane), metkownice igłowe - aplikatory i pistolety do łączników
Kapitał zakładowy: 1 500 000 PLN