Strona główna

CERTYFIKAT
ISO 9001:2015

iso
skareta-hhh16011

Dart Series

Urządzenia z serii DART to pneumatyczne aplikatory łączników – urządzenia służące do wysokowydajnego łączenia materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych za pomocą łączników STERLING.

Urządzenia DART mogą być wyposażone w jedno-lub wielogłowicowe moduły DART STANDARD lub DART FINE, z których każdy może pracować samodzielnie  lub wchodzić w skład dowolnej linii produkcyjnej. Głowice DART STANDARD  mają  zastosowanie uniwersalne. DART FINE rekomendowane są do delikatniejszych w swojej strukturze wyrobów. Oba typy głowic pracują ze specjalnymi stalowymi igłami, dostępnymi w długościach: SHORT (krótka), REGULAR (normalna) i LONG (długa).

Wybór rodzaju głowic DART SERIES wynika ze specyfiki łączonych produktów. Możliwość łączenia kilku głowic w zestaw sprawia, że model „uszyty na miarę” może stać się uniwersalnym kombajnem do łączenia wszelkiego rodzaju wyrobów i materiałów, ekonomicznym rozwiązaniem zapewniającym zautomatyzowaną pracę w trybie ciągłym lub wysokowydajnym urządzeniem dla najbardziej wymagających linii produkcyjnych.

ŁĄCZNIKI:

W urządzeniach DART  SERIES stosowane są wielofunkcyjne łączniki STERLING. Ich zadaniem jest  łączenie, kompletowanie i pakowanie materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych w warunkach przemysłowych.

Łączniki STERLING ładowane są do urządzeń w formie jednorzędowych grzebieni. Oferowane są standardowo w naturalnej kolorystyce, mogą być również dostępne w pełnej palecie kolorów  według  katalogu RAL.

W zależności od specyfiki konfekcjonowanego produktu oraz wymagań estetycznych, łączniki STERLING dobierane są indywidualnie według wielu parametrów, jak: rozmiar, kształt, wytrzymałość, sprężystość czy kolor.

Szczegółowe informacje dotyczące łączników Sterling znajdują się w naszym katalogu.

Pobierz broszurę z danymi technicznymi

2024 © Strona główna | Materiały i drukarki do druku termotransferowego, wszywki, metki i folie barwiące, łączniki plastikowe (ości, żyłki, wąsy, pętle zapinane), metkownice igłowe - aplikatory i pistolety do łączników
Kapitał zakładowy: 1 500 000 PLN