Strona główna

CERTYFIKAT
ISO 9001:2015

iso
t-line-ehd-2 image-description-4

Łączniki serii EHD

Łączniki Sterling® serii EHD wyróżnia bardzo duża wytrzymałość i twardość. Cechy te decydują o ich specjalnym przeznaczeniu. Używane są do łączenia i mocowania wyrobów lub półproduktów m. in. w przemyśle obuwniczym, automotive, branży kaletniczej, w hodowli zwierząt futerkowych oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zastosowanie mocnego łącznika, który nie zerwie się nawet w obliczu trudnych zadań.

Łączniki Sterling® EHD wytwarzane są ze specjalnego wzmocnionego nylonu. Standardowo oferowane są w naturalnej mlecznej barwie, ale dostępne są także w całej gamie kolorów według palety RAL.

Łączniki serii EHD oferowane są w formie grzebieni zawierających 100 łączników. Do ich aplikacji używane są ręczne aplikatory igłowe oraz zautomatyzowane urządzenia pneumatyczne Dart HD. Po więcej informacji o łącznikach Sterling® EHD zapraszamy do naszego katalogu.

Ręczne aplikatory igłowe

Popularnie znane jako metkownice igłowe lub pistolety, aplikatory te służą do ręcznego wstrzeliwania łączników w wyrób i etykietę. Aplikatory Sterling® EHD występują w dwóch wersjach:

EHD-1 (Sharp) – z igłą z ostrą końcówką do wstrzeliwania łącznika w wyrób i etykietę
SG-1 (Shoe)
z igłą z łagodnym zakończeniem do łączenia wyrobów wyposażonych w dziurkę (np. buty)

Nasze aplikatory wyróżniają się specjalną konstrukcją zapewniającą długotrwałą eksploatacje poprzez zastosowanie igieł ze stalową nasadą oraz osłony zabezpieczającej igłę przed upadkiem z wysokości. Ponadto aplikatory serii EHD posiadają zaawansowany mechanizm umożliwiający montaż igieł, dzięki którym możliwe jest wstrzeliwanie się w twarde materiały o dużej gęstości. Podczas projektowania aplikatorów EHD postawiliśmy na maksymalną ergonomię – poświęciliśmy wiele czasu na testy kształtów obudowy oraz dobór odpowiednich sprężyn spustu. Dzięki temu komfort użytkowania naszych pistoletów stał się bezkonkurencyjny.

Pobierz broszurę z danymi technicznymi

2024 © Strona główna | Materiały i drukarki do druku termotransferowego, wszywki, metki i folie barwiące, łączniki plastikowe (ości, żyłki, wąsy, pętle zapinane), metkownice igłowe - aplikatory i pistolety do łączników
Kapitał zakładowy: 1 500 000 PLN