Strona główna

CERTYFIKAT
ISO 9001:2015

iso

Łączniki i ręczne aplikatory igłowe


sterling_logo2

Popularnie znane jako spinki lub ości, łączniki plastikowe są elementem łączącym wyroby lub etykietę z produktem. Etykieta dołączona do wyrobu pełni ważną i wielofunkcyjną rolę. Jest nośnikiem informacji, usprawnia logistykę, ułatwia sprzedaż i promuje markę, dlatego treść, wygląd, ale także sposób mocowania etykiet są szczególnie istotne w relacjach między producentem, a konsumentem.

Marka Sterling® oferuje szeroką gamę perfekcyjnie wykonanych łączników, które mają zastosowanie także przy konfekcjonowaniu i pakowaniu wyrobów. Dostępne w wielu kolorach mogą służyć jako elementy do znakowania oraz identyfikacji produktów i półproduktów.  W naszej ofercie mamy łączniki wykonane z różnych materiałów, w wielu rodzajach i rozmiarach – w zależności od ich przeznaczenia czy wymagań estetycznych. Do ich montażu oferujemy kompatybilne i precyzyjnie wykonane aplikatory igłowe (zarówno ręczne pistolety, jak i zautomatyzowane urządzenia).

Jesteśmy dumni z jakości i funkcjonalności naszych produktów. Są one efektem gruntownych badań rynku oraz ścisłej współpracy z naszymi kontrahentami. W zależności od Państwa potrzeb, nasi handlowcy są w stanie doradzić i dopasować najbardziej funkcjonalny produkt. W Państwa ręce oddajemy także katalog, który spełnia rolę przewodnika po naszym asortymencie.

 

Seria Standard

Uniwersalne łączniki – idealne do odzieży

Seria Fine

Cienkie ości do delikatnych tkanin

Seria EHD

Mocne spinki do twardych i ciężkich wyrobów

Seria Loop

Żyłki pętelkowe do mocowania etykiet

2024 © Strona główna | Materiały i drukarki do druku termotransferowego, wszywki, metki i folie barwiące, łączniki plastikowe (ości, żyłki, wąsy, pętle zapinane), metkownice igłowe - aplikatory i pistolety do łączników
Kapitał zakładowy: 1 500 000 PLN