Strona główna

CERTYFIKAT
ISO 9001:2015

iso
adtp2-b1

Avery Dennison® Monarch® ADTP2

Drukarka Avery Dennison Monarch® Tabletop Printer 2 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności wydruku i kodowania etykiet RFID w kompaktowej obudowie. Drukarka stanowi optymalne rozwiązanie do druku etykiet kartonowych, samoprzylepnych, a także wysokowydajnego kodowania chipów RFID.

W porównaniu z drukarką Avery Dennison Monarch® ADTP1 osiągi i parametry druku pozostały niezmienione. Drukarka ADTP2 jest natomiast znacznie mniejsza i lżejsza od jej poprzedniczki, co czyni ją jeszcze bardziej wszechstronnym urządzeniem. Drukarka ADTP2 jest idealnym rozwiązaniem do wydruku etykiet zarówno w punktach sprzedaży detalicznej, w centrach dystrybucji, a także w każdym miejscu, które wymaga dużej wydajności na małej przestrzeni.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ, MINIMALNY ROZMIAR

Ten sam niezawodny i sprawdzony mechanizm pochodzący ze znacznie większej drukarki ADTP1.
Posiadający funkcję autokorekty system Avery Dennison Barcode Assured™ redukuje drukowanie nieczytelnych kodów kreskowych i znacznie zwiększa żywotność głowicy drukującej.
Największa pojemność na materiały w swojej klasie pozwala wydłużyć czas pracy maszyny bez konieczności wymiany rolek (drukarka ADTP2 może pomieścić do 600m folii termotransferowej)*.
Wiodący w branży, system nieprzerwanego kodowania i weryfikacji kodów RFID przy prędkości 8ips (203mm/s) eliminuje drobne postoje.**
Będąca bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, dwupasmowa sieć bezprzewodowa 802.11 a/b/g/n zapewnia solidną, niezawodną i szybką łączność.**

ŁATWOŚĆ OBŁSUGI

Dzięki zaawansowanemu systemowi czujników operator nie musi kalibrować czujnika mediów za każdym razem pomiędzy różnymi wydrukami.
Specjalna, odchylana głowica umożliwia bardzo łatwe wprowadzanie mediów.
Trójkolorowy wyświetlacz zapewnia intuicyjną obsługę panelu operatorskiego.
Głowice snap-in do drukarki ADTP2 są specjalnie zaprojektowane, aby maksymalnie uprościć ich wymianę bez pomocy jakichkolwiek narzędzi.

Drukarka jest kompatybilna z większością obecnie istniejących systemów oprogramowania Avery Dennison Monarch.

*z materiałami EcoCapacity+

**opcjonalne wyposażenie

Pobierz broszurę z danymi technicznymi

2024 © Strona główna | Materiały i drukarki do druku termotransferowego, wszywki, metki i folie barwiące, łączniki plastikowe (ości, żyłki, wąsy, pętle zapinane), metkownice igłowe - aplikatory i pistolety do łączników
Kapitał zakładowy: 1 500 000 PLN