Logo

Firma Avere od 1992 rok jest dystrybutorem przędzy polipropylenowej o nazwie handlowej Prolen. Przędze polipropylenowe stanowią podstawową bazę surowcową w procesach wytwarzania wyrobów włókienniczych. Odznaczają się zmodyfikowanymi cechami oraz dużym komfortem użytkowania.

W 2005 roku wprowadziliśmy na rynek nowe antybakteryjne włókno Prolen Siltex, zawierające jony srebra. Prolen Siltex w wyrobach pończoszniczych i odzieżowych, zapobiega rozmnażaniu się bakterii i grzybów oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
W 2010 roku zaoferowaliśmy naszym klientom innowacyjne najlżejsze włókno Prolen – Hollow- Free. Kanalikowy przekrój włókna zapewnia doskonałą izolację cieplną wyrobów, a wykonane z niego wyroby charakteryzują się wyjątkową lekkością.

Od samego początku naszej działalności współpracujemy z Instytutem Włókienniczym i instytucjami naukowo-badawczymi. Korzystając z nowinek technologicznych mamy pewność, że oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Naszym celem jest sprostać stale rosnącym wymaganiom kontrahentów, a największą satysfakcją jest zadowolenie naszego odbiorcy. Mamy nadzieje, że bogata baza kolorystyczna Prolenu, wysoka jakość naszego surowca oraz podążanie za obowiązującymi trendami zachęci Państwa do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy szybki czas dostaw, powtarzalność zamawianych asortymentów i profesjonalną obsługę.