Kartonowe

Kartonowe

To kluczowe oznaczenie Marki. Niezbędne w przemyśle i magazynie do identyfikacji wyrobów, polecane do wykorzystania w przemyśle odzieżowym, oznakowanie sprzętu AGD oraz biżuterii. Mogą zawierać elementy stałe takie jak logotyp, stałe teksty, oraz dane niezbędne do identyfikacji artykułu które są dodrukowywane podczas procesu produkcji.

RFID

rfid

Sposób na gromadzenie, przechowywanie i wykorzystanie informacji dotyczących stanu zapasów na poziomie poszczególnych artykułów, oznaczający natychmiastowe i rzeczywiste korzyści dla całego
łańcucha dostaw. Dokładność szacowania poziomu zapasów wynosi ponad 98% Ograniczenie czasu codziennej inwentaryzacji o 90% Skrócenie czasu poświęcanego na uzupełnianie zapasów
Wydłużenie czasu przeznaczonego na obsługę klienta Zmniejszenie ryzyka wystąpienia braków Lepsza znajomość stanu magazynu i ilości produktów na półkach.

Samoprzylepne

samoprzylepne

Niezbędne w łańcuchu oznaczeń, stanowią one podstawę jeśli chodzi o umieszczanie wszystkich informacji zmiennych o naszym wyrobie. Powszechnie stosowane głównie w logistyce, produkcji i handlu. Są trwale związane z wyrobem umożliwiają jego identyfikacje oraz śledzenie procesu produkcji. Dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, w jednej chwili zapewniają porządek i przejrzystość co pozwala na proste i oszczędne zorganizowanie swego otoczenia.